KONST / Litografier / Färglitografi 13326055
nr 1332 6055
Matti Helenius
(f. 1951), Finland
Färglitografi, Björkar i snö. Signerad, numrerad 3/175, daterad 1984. Motivet: 32x45 cm
Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.
måndag 8 juni 2020
kl 18:01:05